Tržní ocenění nemovitosti

Uvažujete o prodeji a chcete znát tržní cenu své nemovitosti ? Nebo již prodáváte a chcete se ujistit, že prodejní cena je v pořádku? Náš odhad tržní ceny je velmi přesný, protože vycházíme z našich zkušeností a z posouzení relevantních specifik, které ovlivňují hodnotu nemovitosti. U bytů provádíme lustraci prodaných nemovitostí za poslední rok, data čerpáme z katastru nemovitostí a údaje za kolik se prodali byty ve vaší lokalitě jsou tak naprosto přesné.

Určení správné prodejní ceny je základem úspěchu - pokud stanovíte příliš vysokou cenu, nemovitost na trhu zůstane velmi dlouho a i po snížení ceny o ní nebude zájem, protože u potenciálních kupců vyvolá dojem, že ji nikdo nechce. Nakonec konečná prodejní cena, kterou získáte, je často nižší než skutečná tržní hodnota nemovitosti.

Naopak pokud stanovíte příliš nízkou cenu, nemovitost se sice prodá velmi rychle, ale vy nezískáte maximální možný ziska a to je opravdu škoda. Nechte si poradit od našich odborníků a zjistíte, kolik za nemovitost správně požadovat.

Vyhotovíme také posudek tržní ceny nemovitosti určený pro notáře za účelem vypořádání dědického řízení. Pro tyto účely je služba zpoplatněna sazbou 600 Kč.

Masivní inzerce Exportujeme na